
WHITE GUD 500G
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Pink Delight |
| Manufacturer | AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Manufacturer Address |
AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Sold By | PINKCITYKIRANA COM |
| Importer Details |
AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Marketed By | AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 900 gm |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Jaggery |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 10 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 10 cm |
| Net Weight | 900 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Pink Delight |
| Manufacturer | AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Manufacturer Address |
AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Sold By | PINKCITYKIRANA COM |
| Importer Details |
AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Marketed By | AGARWAL BROTHERS - JAIPUR |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 900 gm |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Jaggery |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 10 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 10 cm |
| Net Weight | 900 g |














