

Dabur Red Toothpaste (200+ 100) g
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Dabur |
| Manufacturer | Dabur India Ltd. |
| Manufacturer Address |
Dabur India Ltd. Dabur India Ltd. Dabur India Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.dabur.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 300 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 64 mm |
| Length | 50 mm |
| Width | 218 mm |
| Net Quantity | 300 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Dabur |
| Manufacturer | Dabur India Ltd. |
| Manufacturer Address |
Dabur India Ltd. Dabur India Ltd. Dabur India Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.dabur.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 300 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 64 mm |
| Length | 50 mm |
| Width | 218 mm |
| Net Quantity | 300 g |



















