

Cornitos Peri Peri Nacho Crisps 55 g
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Cornitos |
| Manufacturer | Greendot Health Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Address |
Greendot Health Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | https://www.cornitos.in |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Others |
| How To Use | Available on the image |
| Storage Category | Normal storage |
| Storage Temperature Limit (in Degree Celsius) | Normal Warehouse Temperature |
| Ingredients | Available on the image |
| Nutrient Content | Available on the image |
| Food Preference | Veg |
| FSSAI Number | Available on the image |
| Additives | Available on the image |
| Dietary Preference | NA |
| Allergens Included | Available on the Image |
| Net Quantity | 150 g |
| Product Type | Chips & Corn Snacks |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 220 mm |
| Length | 66 mm |
| Width | 160 mm |
| Net Quantity | 55 g |
Original: $0.37
-65%$0.37
$0.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Cornitos |
| Manufacturer | Greendot Health Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Address |
Greendot Health Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | https://www.cornitos.in |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Others |
| How To Use | Available on the image |
| Storage Category | Normal storage |
| Storage Temperature Limit (in Degree Celsius) | Normal Warehouse Temperature |
| Ingredients | Available on the image |
| Nutrient Content | Available on the image |
| Food Preference | Veg |
| FSSAI Number | Available on the image |
| Additives | Available on the image |
| Dietary Preference | NA |
| Allergens Included | Available on the Image |
| Net Quantity | 150 g |
| Product Type | Chips & Corn Snacks |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 220 mm |
| Length | 66 mm |
| Width | 160 mm |
| Net Quantity | 55 g |



















