


Comfort After Wash Lily Fresh Fabric Conditioner 210 ml
| Brand | Comfort |
|---|---|
| Manufacturer | Hindustan Unilever Ltd. |
| Manufacturer Address |
Hul |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.hul.co.in |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Liquid Fabric Softener |
| Hazardous Material | No |
| Quantity | 210 ml |
| Fragrance | Lily Fresh |
| Net Quantity | 210 ml |
| Product Type | Fabric Pre, Post Wash |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Volume | 210 ml |
| Net Quantity | 1 N |
Original: $0.61
-66%$0.61
$0.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Comfort |
|---|---|
| Manufacturer | Hindustan Unilever Ltd. |
| Manufacturer Address |
Hul |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.hul.co.in |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Liquid Fabric Softener |
| Hazardous Material | No |
| Quantity | 210 ml |
| Fragrance | Lily Fresh |
| Net Quantity | 210 ml |
| Product Type | Fabric Pre, Post Wash |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Volume | 210 ml |
| Net Quantity | 1 N |

















