








Colgate Cibaca Toothpaste 175 g
- Cavity Protection
- Strong Teeth
- Herbal Ingredients
- Doctor recommended
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Colgate |
| Manufacturer | Colgate Palmolive India Ltd. |
| Manufacturer Address |
Colgate-Palmolive (India) Ltd. Colgate-Palmolive (India) Ltd. Colgate-Palmolive (India) Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.colgate.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 175 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 45 mm |
| Length | 200 mm |
| Width | 37 mm |
| Net Quantity | 175 g |
Original: $0.60
-65%$0.60
$0.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Cavity Protection
- Strong Teeth
- Herbal Ingredients
- Doctor recommended
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Colgate |
| Manufacturer | Colgate Palmolive India Ltd. |
| Manufacturer Address |
Colgate-Palmolive (India) Ltd. Colgate-Palmolive (India) Ltd. Colgate-Palmolive (India) Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.colgate.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 175 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Toothpaste |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 45 mm |
| Length | 200 mm |
| Width | 37 mm |
| Net Quantity | 175 g |



















