

Godrej Cinthol Cool Menthol Shaving Cream 20 g
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Godrej |
| Manufacturer | Godrej Consumer Products Ltd. |
| Manufacturer Address |
Godrej Consumer Products Ltd. Godrej Consumer Products Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.godrejcp.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 20 g |
| Benefits | It gives you an easy shaving experience. |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Shaving Cream |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Shaving Care |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 24 mm |
| Length | 124 mm |
| Width | 20 mm |
| Net Quantity | 20 g |
Original: $0.26
-65%$0.26
$0.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Godrej |
| Manufacturer | Godrej Consumer Products Ltd. |
| Manufacturer Address |
Godrej Consumer Products Ltd. Godrej Consumer Products Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.godrejcp.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 20 g |
| Benefits | It gives you an easy shaving experience. |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Shaving Cream |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Shaving Care |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 24 mm |
| Length | 124 mm |
| Width | 20 mm |
| Net Quantity | 20 g |














