
Ching's Secret Sweet Corn Veg Instant Soup 13 g
Description
Product Information
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Ching's Secret |
| Manufacturer | Capital Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Address |
Capital Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.chingssecret.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 13 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Sweet Corn |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Soups |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 121 mm |
| Length | 91 mm |
| Width | 11 mm |
| Net Quantity | 13 g |
$0.09
Ching's Secret Sweet Corn Veg Instant Soup 13 g—
$0.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Product Information
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Ching's Secret |
| Manufacturer | Capital Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Address |
Capital Foods Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.chingssecret.com |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 13 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Sweet Corn |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Soups |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 121 mm |
| Length | 91 mm |
| Width | 11 mm |
| Net Quantity | 13 g |






