



Britannia Winkin Cow Chocolate Thick Shake 180 ml (Bottle)
| Brand | Britannia |
|---|---|
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity |
180 ml
|
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Milkshake & Smoothies |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 147 mm |
| Length | 53 mm |
| Width | 53 mm |
| Net Quantity |
1 N |
What better way to start your day than a milkshake? Britannia Winkin Cow Chocolate Thick Shake is not only filled with the goodness of milk but also with the delight of chocolate. It is a healthy alternative to carbonated soft drinks. Buy this product online today.
Original: $0.31
-65%$0.31
$0.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Britannia |
|---|---|
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity |
180 ml
|
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Milkshake & Smoothies |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 147 mm |
| Length | 53 mm |
| Width | 53 mm |
| Net Quantity |
1 N |
What better way to start your day than a milkshake? Britannia Winkin Cow Chocolate Thick Shake is not only filled with the goodness of milk but also with the delight of chocolate. It is a healthy alternative to carbonated soft drinks. Buy this product online today.























