

Britannia Toastea Elaichi Bake Rusk 250 g
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Britannia |
| Manufacturer | Britannia Industries Ltd. |
| Manufacturer Address |
Britannia Industrial Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.britannia.co.in |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 250 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Rusk |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Rusk |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 130 mm |
| Length | 36 mm |
| Width | 232 mm |
| Net Quantity | 250 g |
Original: $0.53
-64%$0.53
$0.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| General Information | |
|---|---|
| Brand | Britannia |
| Manufacturer | Britannia Industries Ltd. |
| Manufacturer Address |
Britannia Industrial Ltd. |
| Manufacturer Email | [email protected] |
| Manufacturer Website | www.britannia.co.in |
| Sold By | Reliance Retail |
| JioMart Customer Care Phone | 1800 890 1222 |
| Food Type | |
| Country of Origin | India |
| Product Details | |
|---|---|
| Net Quantity | 250 g |
| Usage Details | |
|---|---|
| Product Type | Rusk |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Product Type | Rusk |
| Item Dimensions | |
|---|---|
| Height | 130 mm |
| Length | 36 mm |
| Width | 232 mm |
| Net Quantity | 250 g |






















